• Norma PRO

  Norma PRO

  Norma PRO jest najpopularniejszym programem do kosztorysowania w Polsce. Mimo bardzo dużej funkcjonalności program jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze dzięki czemu można szybko i bezbłędnie wykonywać proste kosztorysy jak i bardzo duże dokumentacje kosztorysowe. Program Norma PRO jest bezustannie rozwijany. Niemalże w każdej nowej wersji dodawane są nowe katalogi. Najciekawsze zmiany wprowadzone w ostatnim czasie: możliwość wczytywania przedmiarów zapisanych w formacie PDF, rozwinięcie funkcjonalności wyszukiwarki katalogów nakładów rzeczowych, dodano funkcję szybkiego aktywowania i dezaktywowania poszczególnych elementów kosztorysów (działów, pozycji, nakładów RMS).
 • Cennik i funkcjonalność Norma PRO
 • Norma STANDARD Norma STANDARD 2 Nie każdy kosztorysant potrzebuje tak rozbudowanej funkcjonalności jaka jest zawarta w programie Norma PRO. Dlatego została stworzona tańsza Norma STANDARD 2 z ograniczoną funkcjonalnością w zakresie niewpływającym na podstawowe kosztorysowanie. Dzięki temu Norma STANDARD 2 jest programem kosztorysowym przeznaczonym dla szerokiego grona kosztorysantów, którzy potrzebują narzędzi prostych, wygodnych w obsłudze, a jednocześnie pozwalających na tworzenie różnych rodzajów kosztorysów. Szczegółowe informacje na temat różnic pomiędzy programami znajdują się na stronie Różnice Norma PRO Norma STANDARD 2. Warto zapoznać się także z prezentacją.
 • Cennik i opis Norma STANDARD
 • Norma EXPERT Norma EXPERT NORMA EXPERT to najnowsze rozwiązanie firmy Athenasoft wyznaczające nowy standard programów do kosztorysowania. Najnowszy produkt z rodziny Norma, łączący w sobie ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz najnowsze osiągnięcia w technologii informatycznej. Norma EXPERT to szybkość edycji zwiększona poprzez umożliwienie edycji danych bezpośrednio w kosztorysie bez konieczności wywoływania dodatkowych okien. Większość czynności można wykonać myszką, dzięki technologii drag & drop (przeciągnij i upuść). Istnieje możliwość dostosowania wyglądu programu do swoich potrzeb oraz prezentacji wartości kosztorysu w postaci wykresów. W Normie EXPERT można wczytywać przedmiar zapisany w formacie pdf.
 • Cennik i opis Norma EXPERT
 • Norma PRO, Kurs kosztorysowania Warszawa Wrocław Poznań Gdańsk Bydgoszcz

  Kurs kosztorysowania

  Kurs kosztorysowania kierowany jest do osób chcących podnieść kwalifikacje zawodowe w zakresie sporządzania kosztorysów. Podczas kursu prezentujemy pełną funkcjonalność programu Norma PRO, która przyspieszy pracę kosztorysanta a zarazem pomoże uniknąć błędów przy opracowywaniu dokumentacji kosztorysowej. Szkolenia odbywają się w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Bydgoszczy i we Wrocławiu. Prowadzone są w małych grupach maksymalnie do 15 osób i składają się z dwóch części: Kurs kosztorysowania od podstaw oraz obsługa programu. W obu częściach uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz utrwalają poznane zagadnienia podczas ćwiczeń. Dla potrzeb części praktycznej zapewniamy dla każdego uczestnika notebooka z zainstalowanym programem Norma.

 • Kurs kosztorysowania

Pomoc techniczna - porady dla kosztorysanta